NOWOCZESNE KLIMATYZACJE

MIESZKANIA :: BIURA :: SZKOŁY :: OBIEKTY PRZEMYSŁOWE

klimatyzatory :: wentylatory :: pompy ciepła :: rekuperatory

Sprzedaż klimatyzacji


WYBIERZ PRODUCENTA:

Firma Cymex jest autoryzowanym przedstawicielem: DAIKIN, CHIGO, GREE, SAMSUNG, FUJITSU, LG, FUJI ELECTRIC, HAIER, AB KLIMA, HISENSE, MDV, GALANZ, MISTRAL, MIDEA, CALDO, ACSON.


Dbając o standard oferowanych przez nas usług, korzystamy z urządzeń i materiałów, których jakość poświadczona jest przez certyfikaty, atesty i nasze wieloletnie doświadczenie. Mając na uwadze poprawne funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych, oferujemy również stałą konserwacje oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dla zapewnienia ekonomicznej eksploatacji oraz długotrwałego prawidłowego funkcjonowania urządzeń należy regularnie wykonywać przeglądy konserwacyjne. Wszystkie czynności konserwacyjne pozwolą Państwu na zaoszczędzenie energii i znacznych kosztów związanych z naprawami oraz podniosą stan higieny zajmowanych pomieszczeń, a co w konsekwencji uchroni Wasz dom przed tzw. "syndromem chorych budynków".

klimatyzacja pompy ciepła sprzedaż naprawa serwis Wrocław

Sprzedaż klimatyzatorów

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem światowej czołówki producentów urządzeń klimatyzacyjnych.

wejdź

Serwis klimatyzacji

Montujemy i serwisujemy klimatyzację. Należymy do ogólnopolskiej sieci serwisowej ARCONET.

wejdź

Pompy ciepła

Zapewniamy profesjonalny dobór, montaż i serwis pomp ciepła powietrze-woda na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego.

wejdź

Rekuperatory

Oferujemy usługi instalacyjne i obsługę centralek wentylacyjnych z odzyskiem ciepła najlepszych producentów.

wejdź