EKOLOGIA + OSZCZĘDNOŚĆ

ENERGIA SŁOŃCA :: POMPA CIEPŁA :: KLIMAKONWEKTOR

Pompy ciepła • DAIKIN


pompy ciepła powietrze woda sprzedaż naprawa serwis Wrocław dolnośląskie

Firma Daikin to ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji systemów klimatyzacyjnych przeznaczonych dla przemysłu, działalności komercyjnej i sfery prywatnej – wyrafinowanych pod względem technicznym i spełniających najwyższe kryteria jakościowe. Unikalne połączenie zaawansowanej technologii, wieloletniego doświadczenia na rynku i bezkonkurencyjnej niezawodności sprawiają, że urządzenia DAIKIN cieszą się wysokim uznaniem wśród specjalistów i profesjonalistów z branży klimatyzacyjnej i chłodniczej na całym świecie.
W roku 2006 firma Daikin wprowadziła na rynek swoją pierwszą pompę ciepła: Daikin Altherma. W ciągu dekady, system ten wybrało i zainstalowało ponad 350 tys. klientów.

Daikin oferuje wszystkie typy efektywnych energetycznie rozwiązań grzewczych zapewniających niską emisję CO2, niezależnie od tego, czy system grzewczy jest stosowany w ramach projektu renowacyjnego, czy w nowym budynku. Istnieje możliwość wybierania między różnymi technologiami w oparciu o wymagania klienta: pompy ciepła powietrze-woda, pompy ciepła grunt-woda, technologia hybrydowa i gazowa technologia kondensacyjna.

klimatyzacja wentylacja sprzedaż naprawa serwis Wrocław

Jak działa pompa ciepła

sprawdź

Zalety i wady pomp ciepła

sprawdź

Warto wiedzieć o pompie ciepła

sprawdź