EKOLOGIA + OSZCZĘDNOŚĆ

ENERGIA SŁOŃCA :: POMPA CIEPŁA :: KLIMAKONWEKTOR

Pompy ciepła


Firma Cymex jest autoryzowanym przedstawicielem producentów pomp ciepła: DAIKIN, HEWALEX, CHIGO, HAIER, FUJI.


Pompa ciepła to jeden z najbardziej efektywnych i ekologicznych systemow ogrzewania (CW i CWU). Prawidłowo zamontowana, skonfigurowana i serwisowana pompa ciepła pozwoli Państwu na obniżenie kosztów pozyskania ciepła potrzebnego do zapewnienie komfortowych warunków w Waszym otoczeniu.

Pompy ciepła umożliwiają ogrzanie ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania przy wykorzystaniu odnawialnej, ekologicznej i co najważniejsze DARMOWEJ energii słońca. Ograniczamy o 3/4 zużycie energii pochodzącej ze źródeł kopalnych dzięki czemu obniżamy rachunki własne oraz przyczyniamy się do zmniejszenia smogu i emisji CO2.

Dbając o standard oferowanych przez nas usług, korzystamy z urządzeń i materiałów, których jakość poświadczona jest przez certyfikaty, atesty i nasze wieloletnie doświadczenie.

Aktualności


  • 2017.04.28 Dopłaty do wymiany pieców - Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu ogłosił nabór wniosków w konkursie WYMIANA PIECÓW. Konkurs ma na celu poprawę jakości powietrza na terenie Dolnego Śląska poprzez likwidację kotłów stałopalnych starej generacji i Zmniejszenie emisji zanieczyszczeń z procesu energetycznego spalania na rzecz zwiększenia udziału odnawialnych źródeł energii w wytwarzaniu energii cieplnej. Zakres wsparcia obejmuje POMPY CIEPŁA. Dofinansowanie będzie udzielane w formie pożyczki z możliwością umorzenia części kapitału do wysokości 50%. Więcej informacji na stronie WFOŚiGW

Jak działa pompa ciepła

wejdź

Zalety i wady pomp ciepła

wejdź

Warto wiedzieć

wejdź

klimatyzacja wentylacja sprzedaż naprawa serwis Wrocław